Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Acer UWA3
Acer UWA3 - Network adapter - USB - 802.11b, 802.11g, 802.11n - white MC.JG811.00E 1 370:-
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2 - Network media streaming adapter - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac 0948-0112-000 7 307:-
Alcatel
Alcatel-Lucent - Rack mounting kit - for Alcatel Rack 1 3EH08125AA 5 317:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P24 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (380 W) OS6350-P24-EU 1 9 537:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (780 W) OS6350-P48-EU 1 16 943:-
Alcatel OmniSwitch 6450-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP+ - PoE+ OS6450-P48-EU 1 27 262:-
Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent - Network stacking module - 10 GigE - 2 ports - for OmniSwitch 6450-P24, 6450-P48, 6450-U24 OS6450-XNI-U2 1 3 126:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power OAW-AP1101-RW 1 2 466:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP207 2 2 294:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1221-RW 13 5 361:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1231-RW 6 9 911:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1251-RW 5 5 727:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24 - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24-EU 1 10 785:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24S-EU 1 9 244:-
Alcatel-Lucent PowerCPU EE
Alcatel-Lucent PowerCPU EE - control processor 3EH04028AA 3 2 450:-
Allied Telesis
Allied Telesis - Network device mounting kit - ceiling mountable, wall mountable AT-BRKT-J26 10 560:-
Allied Telesis - Rack mounting kit - for AT x230-10GP AT-RKMT-J14 10 280:-
Allied Telesis AT AR2010V
Allied Telesis AT AR2010V - Security appliance - GigE AT-AR2010V-50 11 3 510:-
Allied Telesis AT AR2050V
Allied Telesis AT AR2050V - Security appliance - GigE AT-AR2050V-50 12 3 586:-
Allied Telesis AT AR3050S
Allied Telesis AT AR3050S - Firewall - GigE AT-AR3050S-50 3 4 189:-
Allied Telesis AT DMC100
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC-50 9 991:-
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC 22 1 249:-
Allied Telesis AT DMC1000
Allied Telesis AT DMC1000 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/L... 13 1 501:-
Allied Telesis AT DMC1000/ST
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/S... 6 1 501:-
Allied Telesis AT FS201
Allied Telesis AT FS201 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - ST multi-mode / RJ-45 - up to 2 km AT-FS201-60 6 836:-
Allied Telesis AT FS202
Allied Telesis AT FS202 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - TAA Compliant AT-FS202-60 38 877:-
Allied Telesis AT FS232
Allied Telesis AT FS232 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km AT-FS232-60 8 1 714:-
Allied Telesis AT FS232/1
Allied Telesis AT FS232/1 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - up to 15 km AT-FS232/1-60 4 2 831:-
Allied Telesis AT FS708/POE
Allied Telesis AT FS708/POE - Switch - unmanaged - 8 x 10/100 + 1 x SFP - desktop - PoE AT-FS708/POE-50 5 961:-
Allied Telesis AT FS710/5
Allied Telesis AT FS710/5 - Switch - unmanaged - 5 x 10/100 - desktop, wall-mountable AT-FS710/5-50 3 399:-