Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Acer MHL Wireless Dongle
Acer MHL Wireless Dongle - Network adapter - MHL - 802.11b, 802.11g, 802.11n - white MC.JKY11.007 2 778:-
Alcatel
Alcatel-Lucent - Rack mounting kit - for Alcatel Rack 1 3EH08125AA 5 208:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P24 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (380 W) OS6350-P24-EU 1 6 083:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (780 W) OS6350-P48-EU 1 10 551:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power OAW-AP1101-RW 1 1 364:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP207 2 1 631:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1221-RW 13 3 104:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1231-RW 6 5 604:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1251-RW 5 3 242:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24S-EU 1 8 592:-
Allied Telesis
Allied Telesis - Network device mounting kit - ceiling mountable, wall mountable AT-BRKT-J26 10 564:-
Allied Telesis - Rack mounting kit - for AT x210-9GT AT-RKMT-J05 13 391:-
Allied Telesis - Rack mounting kit - for AT x230-10GP AT-RKMT-J14 4 282:-
Allied Telesis AT AR2010V
Allied Telesis AT AR2010V - Security appliance - GigE AT-AR2010V-50 11 3 534:-
Allied Telesis AT AR2050V
Allied Telesis AT AR2050V - Security appliance - GigE AT-AR2050V-50 8 3 610:-
Allied Telesis AT AR4050S
Allied Telesis AT AR4050S - Security appliance - GigE AT-AR4050S-50 1 5 420:-
Allied Telesis AT AT-SP10LRM
Allied Telesis AT AT-SP10LRM - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm AT-SP10LRM 8 6 342:-
Allied Telesis AT AT-SP10T
Allied Telesis AT AT-SP10T - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - up to 20 m AT-SP10T 1 6 201:-
Allied Telesis AT DMC100
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC 22 1 258:-
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC-50 37 1 290:-
Allied Telesis AT DMC1000
Allied Telesis AT DMC1000 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/L... 18 2 158:-
Allied Telesis AT DMC1000/ST
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/S... 41 2 158:-
Allied Telesis AT FS201
Allied Telesis AT FS201 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - ST multi-mode / RJ-45 - up to 2 km AT-FS201-60 7 1 096:-
Allied Telesis AT FS202
Allied Telesis AT FS202 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - TAA Compliant AT-FS202-60 17 1 096:-
Allied Telesis AT FS232
Allied Telesis AT FS232 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km AT-FS232-60 8 1 744:-
Allied Telesis AT FS232/1
Allied Telesis AT FS232/1 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - up to 15 km AT-FS232/1-60 2 3 286:-
Allied Telesis AT FS708/POE
Allied Telesis AT FS708/POE - Switch - unmanaged - 8 x 10/100 + 1 x SFP - desktop - PoE AT-FS708/POE-50 7 1 831:-
Allied Telesis AT FS710/5
Allied Telesis AT FS710/5 - Switch - unmanaged - 5 x 10/100 - desktop, wall-mountable AT-FS710/5-50 30 401:-
Allied Telesis AT FS710/5E
Allied Telesis AT FS710/5E - Switch - unmanaged - 5 x 10/100 - desktop, wall-mountable AT-FS710/5E-60 24 369:-
Allied Telesis AT FS724L
Allied Telesis AT FS724L - Switch - 24 x 10/100 - desktop AT-FS724L-50 6 1 036:-