Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Allied Telesis AT SP10LR
Allied Telesis AT SP10LR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SP10LR 37 5 485:-
Allied Telesis AT SP10SR
Allied Telesis AT SP10SR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm AT-SP10SR 45 1 479:-
Allied Telesis AT SPEX
Allied Telesis AT SPEX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC multi-mode - up to 2 km AT-SPEX 40 746:-
Allied Telesis AT SPLX10/I
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10/I 61 1 194:-
Allied Telesis AT SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX AT-SPSX 28 570:-
Aruba
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4859D 100+ 814:-
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4858D 100+ 595:-
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J9151D 24 3 088:-
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - SFP+ / LC multi-mode - up to 220 m - for HPE Aruba 2530, 2920, 3800, 3810M 16, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48, MACsec Advanced Module J9152D 4 4 523:-
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J9150D 100+ 2 217:-
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - remarketed - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module J9150DR 15 2 166:-
Aruba Cat5e
HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for HPE Aruba 8320  - New Retail J8177D 7 768:-
Brocade
Brocade - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - for BladeCenter E 8677, H 8852, HT 8740, HT 8750 44X1962 4 1 864:-
Brocade - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for Brocade 300, 5100, 5300, 65XX, 7800, DCX Backbone, DCX-4S, Encryption SAN Switch; VDX 6730 XBR-000163 6 2 053:-
Brocade - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for BigIron RX-16, RX-4, RX-8  - Refurb 10G-XFP-LR-REF 100+ 567:-
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12  - Refurb GLC-FE-100BX... 2 1 155:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 3560-12, 6500, 6503, 6506, 6509, 6513  - Bulk GLC-FE-100BX... 16 464:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 3560-12, 6500, 6503, 6506, 6509, 6513  - Refurb GLC-FE-100BX... 97 103:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12  - Refurb GLC-FE-100FX... 100+ 144:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 5 1 068:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12  - Bulk GLC-FE-100FX-NB 97 526:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 84 1 586:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100LX= 7 2 523:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 6500, 6503, 6506, 6509, 6513  - Refurb GLC-FE-100LX... 4 252:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-ZX - LC single-mode - up to 80 km - 1550 nm - for P/N: WS-X6148-FE-SFP, WS-X6148-FE-SFP=, WS-X6148-FE-SFP-RF  - Refurb GLC-FE-100ZX... 3 412:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 90 30:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC single-mode - up to 4 km - 1310 nm - for P/N: DS-C9020-20K9, DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 4 433:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - ATM - fibre optic - LC single-mode - up to 15 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - for Cisco 3825 Security Bundle, 3845 Security Bundle  - Refurb SFP-OC3-IR1-REF 10 309:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - ATM - fibre optic - LC single-mode - up to 2 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - for P/N: SFP-OC3-IR1=, SFP-OC3-LR1, SFP-OC3-LR2, SFP-OC3-LR2=, SFP-OC3-MM=, SFP-OC3-SR=  - Bulk SFP-OC3-SR-NB 2 526:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - ATM - fibre optic - LC single-mode - up to 2 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - for P/N: SFP-OC3-IR1=, SFP-OC3-LR1, SFP-OC3-LR2, SFP-OC3-LR2=, SFP-OC3-MM=, SFP-OC3-SR=  - Refurb SFP-OC3-SR-REF 1 185:-