Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Brocade
Brocade - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for BigIron RX-16, RX-4, RX-8  - Refurb 10G-XFP-LR-REF 90 251:-
Cisco
Cisco - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: NAM2204-SFP  - Bulk XFP-10GBASE-... 1 5 217:-
Cisco - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: 14X10GBE-WL-XFP, 76-ES+T-4TG, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3CXL  - Refurb XFP-10G-MM-S... 5 944:-
Cisco Multirate
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-ER, 10GBase-EW - LC single-mode - up to 40 km - OC-192/STM-64 - 1550 nm - for Cisco 1, CRS-1, CRS-3 20; Ethernet Services Plus Transport Line Card  - New Retail XFP10GER-192... 3 5 039:-
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-ER, 10GBase-EW - LC single-mode - up to 40 km - OC-192/STM-64 - 1550 nm - for P/N: 76-ES+T-4TG, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3CXL, A9K-8T-B=  - Refurb XFP-10GER-19... 21 5 036:-
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - for Cisco 1, CRS-1, CRS-3 20; Ethernet Services Plus Transport Line Card  - Refurb XFP10GLR-192... 2 251:-
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - for Cisco 2, 4, 8; Ethernet Services Plus Transport Extended Combination 20, Line Card  - Refurb XFP-10GLR-OC... 7 5 666:-
HP X130
HPE X130 - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - remarketed - for HPE 12504, 5120-48G-PoE+, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-24G-SFP, 5500-48G-4SFP  - HP Renew Silver JD108BR 2 3 095:-