Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Acer UWA3
Acer UWA3 - Network adapter - USB - 802.11b, 802.11g, 802.11n - white MC.JG811.00E 1 370:-
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2 - Network media streaming adapter - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac 0948-0112-000 3 312:-
Alcatel
Alcatel-Lucent - Rack mounting kit - for Alcatel Rack 1 3EH08125AA 5 253:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P24 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (380 W) OS6350-P24-EU 1 9 275:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (780 W) OS6350-P48-EU 1 16 538:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power OAW-AP1101-RW 1 2 072:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP207 2 2 265:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1221-RW 13 5 282:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1231-RW 6 9 636:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1251-RW 5 5 520:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24S-EU 1 9 064:-
Allied Telesis
Allied Telesis - Network device mounting kit - ceiling mountable, wall mountable AT-BRKT-J26 10 567:-
Allied Telesis - Rack mounting kit - for AT x210-9GT AT-RKMT-J05 10 392:-
Allied Telesis AT AR2010V
Allied Telesis AT AR2010V - Security appliance - GigE AT-AR2010V-50 11 3 549:-
Allied Telesis AT AR2050V
Allied Telesis AT AR2050V - Security appliance - GigE AT-AR2050V-50 11 3 626:-
Allied Telesis AT AR3050S
Allied Telesis AT AR3050S - Firewall - GigE AT-AR3050S-50 2 4 236:-
Allied Telesis AT DMC100
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC 22 1 271:-
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC-50 9 1 003:-
Allied Telesis AT DMC1000
Allied Telesis AT DMC1000 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/L... 4 1 522:-
Allied Telesis AT FS202
Allied Telesis AT FS202 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - TAA Compliant AT-FS202-60 36 895:-
Allied Telesis AT FS232
Allied Telesis AT FS232 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km AT-FS232-60 8 1 744:-
Allied Telesis AT FS232/1
Allied Telesis AT FS232/1 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - up to 15 km AT-FS232/1-60 2 2 885:-
Allied Telesis AT FS708/POE
Allied Telesis AT FS708/POE - Switch - unmanaged - 8 x 10/100 + 1 x SFP - desktop - PoE AT-FS708/POE-50 7 991:-
Allied Telesis AT FS710/5E
Allied Telesis AT FS710/5E - Switch - unmanaged - 5 x 10/100 - desktop, wall-mountable AT-FS710/5E-60 25 371:-
Allied Telesis AT FS724L
Allied Telesis AT FS724L - Switch - 24 x 10/100 - desktop AT-FS724L-50 37 615:-
Allied Telesis AT FS750/20 WebSmart
Allied Telesis AT FS750/20 WebSmart - Switch - smart - 16 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, rack-mountable AT-FS750/20-50 6 951:-
Allied Telesis AT FS750/28 WebSmart
Allied Telesis AT FS750/28 WebSmart - Switch - smart - 24 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, rack-mountable AT-FS750/28-50 14 1 277:-
Allied Telesis AT FS750/52 WebSmart Switch
Allied Telesis AT FS750/52 WebSmart Switch - Switch - smart - 48 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, rack-mountable AT-FS750/52-50 21 2 719:-
Allied Telesis AT FS970M/8PS
Allied Telesis AT FS970M/8PS - Switch - Managed - 8 x 10/100 + 2 x combo Gigabit Ethernet/Gigabit SFP - desktop, rack-mountable - PoE+ (185 W) AT-FS970M/8P... 1 3 996:-
Allied Telesis AT GS910/24
Allied Telesis AT GS910/24 - Switch - unmanaged - 24 x 10/100/1000 - rack-mountable AT-GS910/24-50 96 1 504:-