Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2 - Network media streaming adapter - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac 0948-0112-000 16 299:-
Alcatel
Alcatel-Lucent - Rack mounting kit - for Alcatel Rack 1 3EH08125AA 5 369:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P24 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (380 W) OS6350-P24-EU 1 10 863:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (780 W) OS6350-P48-EU 1 18 843:-
Alcatel OmniSwitch 6450-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP+ - PoE+ OS6450-P48-EU 1 30 010:-
Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent - Blind slot stiffner 3EH76034AA 5 74:-
Alcatel-Lucent - Network stacking module - 10 GigE - 2 ports - for OmniSwitch 6450-P24, 6450-P48, 6450-U24 OS6450-XNI-U2 1 3 194:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power OAW-AP1101-RW 1 2 434:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power - demo OAW-AP1101-R... 1 1 726:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207
Alcatel-Lucent OmniAccess AP207 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP207 2 2 926:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1221-RW 13 5 534:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1231-RW 6 9 958:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1251 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1251-RW 5 5 762:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24 - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24-EU 1 12 768:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24S-EU 1 15 347:-
Alcatel-Lucent PowerCPU EE
Alcatel-Lucent PowerCPU EE - control processor 3EH04028AA 5 2 452:-
Allied Telesis
Allied Telesis - Network device mounting kit - ceiling mountable, wall mountable AT-BRKT-J26 10 547:-
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - up to 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm AT-SPBD10-13 1 1 139:-
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm AT-SPBD10-14 1 1 139:-
Allied Telesis AT AR2010V
Allied Telesis AT AR2010V - Security appliance - GigE AT-AR2010V-50 3 3 423:-
Allied Telesis AT AR2050V
Allied Telesis AT AR2050V - Security appliance - GigE AT-AR2050V-50 2 3 497:-
Allied Telesis AT AR3050S
Allied Telesis AT AR3050S - Firewall - GigE AT-AR3050S-50 2 4 084:-
Allied Telesis AT AT-SP10T
Allied Telesis AT AT-SP10T - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - up to 20 m AT-SP10T 34 6 006:-
Allied Telesis AT DMC100
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC-50 3 978:-
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC 2 1 219:-
Allied Telesis AT DMC100/ST
Allied Telesis AT DMC100/ST - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/ST-50 12 978:-
Allied Telesis AT DMC1000
Allied Telesis AT DMC1000 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/L... 13 1 519:-
Allied Telesis AT DMC1000/ST
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/S... 4 1 519:-
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/ST 21 2 499:-
Allied Telesis AT FS201
Allied Telesis AT FS201 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - ST multi-mode / RJ-45 - up to 2 km AT-FS201-60 11 819:-
 
 Stäng   X
Infotheek uses cookies and similar techniques to enhance and personalise your experience. By continuing to using this website you are agreeing to this. View Privacy Policy for full details.